לאומי בנקאות פרטית תומך בסינמטק חיפהמבצע מנוי שנתיקריגרשלישי ברביעיהחלה ההרשמה לסדרת "דואט לאופרה ולקולנוע" 13-14מיני מנוי - "לה סינמה" 2013כרטיסיה מהסרטים!סדרת לה סינמה בסינמטק חיפה

הסרטים

יום חמישי, 24/07/2014
סידהארטה

סידהארטה

הקרנה: 21:00 (אולם רפפורט) קנדה/הודו  2013 בימוי: ריצ'י מהטה שחקנים: ראג'ש טאילנג לפרטים נוספים
יום שישי, 25/07/2014
אל תירא יעקב!

אל תירא יעקב!

הקרנה: 14:00 (אולם הסינמטק 1) ספרד  2013 בימוי: ראדו גבראה שחקנים: אנדרה הלר, אביבה גייר לפרטים נוספים
התו האחרון

התו האחרון

הקרנה: 16:00 (אולם הסינמטק 1) ספרד  2013 התו האחרון (ספרד 2103)GRAND PIANOבימוי: איגניו מירהDir.: Eugenio Miraמשחק: אלייז'ה ווד ג'ון קיוזאק אלן ליץ'תום...
לפרטים נוספים
רוקולנוע:  ענקי רוק סבנטיז

רוקולנוע: ענקי רוק סבנטיז

הקרנה: 22:00 (אולם הסינמטק 1)    רוקולנועעורך ומנחה: יורם מארק-רייךרוקולנוע-LIVEהופעות חיות בסינמטק חיפהענקי רוק סבנטיזSEVENTIE's ROCKבביצוע להקת...
לפרטים נוספים
יום שבת, 26/07/2014
יצאת כוכב

יצאת כוכב

הקרנה: 11:00 (אולם קריגר) בריטניה  2014 בימוי: מייק דיסה לפרטים נוספים
ג'אקומו פוצ'יני

ג'אקומו פוצ'יני

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט)    עפ"י המחזה "הנערה מהמערב הפרוע" מאת דייויד בלסקומבית האופרה של פריז. הוקלט בהופעה חיה בפברואר 2014אופרה בשלוש מערכותמנצח:...
לפרטים נוספים
סידהארטה

סידהארטה

הקרנה: 17:00 (אולם רפפורט) קנדה/הודו  2013 בימוי: ריצ'י מהטה שחקנים: ראג'ש טאילנג לפרטים נוספים
הזמיר

הזמיר

הקרנה: 19:00 (אולם רפפורט) סין/צרפת  2013 בימוי: פיליפ מויל לפרטים נוספים
התו האחרון

התו האחרון

הקרנה: 21:00 (אולם רפפורט) ספרד  2013 התו האחרון (ספרד 2103)GRAND PIANOבימוי: איגניו מירהDir.: Eugenio Miraמשחק: אלייז'ה ווד ג'ון קיוזאק אלן ליץ'תום...
לפרטים נוספים
יום ראשון, 27/07/2014
גרייס ממונקו - סינמטק 2

גרייס ממונקו - סינמטק 2

הקרנה: 17:00 (אולם הסינמטק 2) ארה"ב  2014 בימוי: אוליבייה דהאן שחקנים: ניקול קידמן,טים רות',פרנק לנגלה לפרטים נוספים
הזמיר - סינמטק 2

הזמיר - סינמטק 2

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 2) סין/צרפת  2013 בימוי: פיליפ מויל לפרטים נוספים
זית על מא / שמן על מים (ישראל 2014)

זית על מא / שמן על מים (ישראל 2014)

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 1) ישראל  2014 מסרטי פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ירושלים 2014 – זוכה פרס הבימוי בתחרות הישראליתזית על מא / שמן על מים...
לפרטים נוספים
סידהרתא - סינמטק 2

סידהרתא - סינמטק 2

הקרנה: 21:00 (אולם הסינמטק 2), 21:00 (אולם הסינמטק 2) קנדה/הודו  2013 בימוי: ריצ'י מהטה שחקנים: ראג'ש טאילנג לפרטים נוספים
הזמיר

הזמיר

הקרנה: 21:00 (אולם הסינמטק 1) סין/צרפת  2013 בימוי: פיליפ מויל לפרטים נוספים
יום שני, 28/07/2014
ציידי הראשים - סינמטק 2

ציידי הראשים - סינמטק 2

הקרנה: 17:00 (אולם הסינמטק 2), 21:00 (אולם הסינמטק 2) נורווגיה  2011 בימוי: מורטן טילדום שחקנים: אקסל הני, ניקולאי קוסטר-וולדו, בארד אוו, דניאל ברטרוד, ג'ואצ'ים רפלסן לפרטים נוספים
סידהרתא - סינמטק 2

סידהרתא - סינמטק 2

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 2) קנדה/הודו  2013 בימוי: ריצ'י מהטה שחקנים: ראג'ש טאילנג לפרטים נוספים
מסעו של גרובר

מסעו של גרובר

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 1) רומניה/ הונגריה  2009 בימוי: Radu Gabrea שחקנים: פלורין פירסיץ' הבן, מרסל יורס לפרטים נוספים
להאיר את השמים

להאיר את השמים

הקרנה: 21:00 (אולם הסינמטק 1) לאוס  2013 בימוי: קים מורדאונט שחקנים: סיטיפון דיסאמו, לונגנאם קאוסיינם לפרטים נוספים
יום שלישי, 29/07/2014
עליזה

עליזה

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 1) ישראל  2014 מסרטי פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ירושלים 2014 – תחרות ישראליתעליזה (ישראל 2014)בימוי: תומר היימןאחרי כמעט עשרים...
לפרטים נוספים
אדם הגון

אדם הגון

הקרנה: 21:00 (אולם הסינמטק 1) ישראל/אוסטריה  2014 בימוי: ונסה לאפהא לפרטים נוספים
יום רביעי, 30/07/2014
מבריק

מבריק

הקרנה: 19:00 (אולם רפפורט) צרפת  2014 אולם רפפורטהקרנת טרום בכורהמבריק (צרפת 2014)SUPERCONDRIAQUEבימוי: דני בוןDir.: Danny Boonמשחק: דני בון, קאד מראד,...
לפרטים נוספים
מליפיסנט

מליפיסנט

הקרנה: 21:15 (אולם רפפורט) ארה"ב  2014 בימוי: רוברט סטרומברג שחקנים: אנג'לינה ג'ולי שרלוט קופלי אל פנינג סם ריילי לפרטים נוספים
יום חמישי, 31/07/2014
"הסלון הגאוגרפי" של איילה גאוגרפית בורמה ולאוס – עולם הולך ונעלם

"הסלון הגאוגרפי" של איילה גאוגרפית בורמה ולאוס – עולם הולך ונעלם

הקרנה: 17:00 (אולם הסינמטק 1)    "הסלון הגאוגרפי" של איילה גאוגרפית בהוטן: מדד האושר: מרצה עירית להב, מדריכה מומחית לתרבות במזרח אסיה באיילה גיאוגרפית...
לפרטים נוספים
להאיר את השמים

להאיר את השמים

הקרנה: 19:00 (אולם הסינמטק 1) לאוס  2013 בימוי: קים מורדאונט שחקנים: סיטיפון דיסאמו, לונגנאם קאוסיינם לפרטים נוספים
כופר נפש

כופר נפש

הקרנה: 21:00 (אולם הסינמטק 1) ישראל  2014 בימוי: קרן שעיו לפרטים נוספים
יום שישי, 01/08/2014
מנותקים

מנותקים

הקרנה: 14:00 (אולם הסינמטק 1) ארה"ב  2012 בימוי: הנרי אלכס רובין שחקנים: ג'ייסון בייטמן, אנדריאה רייסבורו, פרנק גרילו, אלכסנדר סקארסגרד לפרטים נוספים
מלך היהודים + שבעת הסלילים של יונה וולך

מלך היהודים + שבעת הסלילים של יונה וולך

הקרנה: 16:30 (אולם הסינמטק 1) ישראל  2014 בימוי: יאיר קדר עיצוב ואנימציה: Jewboy לפרטים נוספים
המחברת הגדולה

המחברת הגדולה

הקרנה: 21:30 (אולם הסינמטק 1) הונגריה  2013 בימוי: יאנוש סאס שחקנים: אנדרש גיאמנט, לזלו גיאמנט, פירושקה מולנר לפרטים נוספים
יום שבת, 02/08/2014
מליפיסנט

מליפיסנט

הקרנה: 17:00 (אולם הסינמטק 1), 11:00 (אולם קריגר) ארה"ב  2014 בימוי: רוברט סטרומברג שחקנים: אנג'לינה ג'ולי שרלוט קופלי אל פנינג סם ריילי לפרטים נוספים
יום רביעי, 06/08/2014
בחזרה לחיים

בחזרה לחיים

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) גרמניה  2013 בימוי: קיליאן רידהוף לפרטים נוספים
יום שבת, 09/08/2014
קסם של בית

קסם של בית

הקרנה: 11:00 (אולם קריגר) בלגיה  2013 בימוי: ג'רמי דגרסון בן סטסן שחקנים: ג'נט ג'ורג' לפרטים נוספים
יום שבת, 16/08/2014
הרוח העולה

הרוח העולה

הקרנה: 11:00 (אולם קריגר) יפן  2013 בימוי: היאו מיאזקי לפרטים נוספים
יום רביעי, 20/08/2014
אהבה ולימונים

אהבה ולימונים

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) שבדיה  2013 בימוי: תרזה פאביק שחקנים: ראקל וורמלנדר, דן אקבורד , ג'וזפין בורנבוש לפרטים נוספים
יום חמישי, 21/08/2014
אני אוהב אותך, כרמן

אני אוהב אותך, כרמן

הקרנה: 05:00 (אולם הסינמטק 1) ספרד  1983 בימוי: קרלוס סאורה שחקנים: אנטוניו גאדס, לאורה דל סול, פאקו דה לוצ‘יה לפרטים נוספים
יום שבת, 23/08/2014
הדרקון הראשון שלי  2

הדרקון הראשון שלי 2

הקרנה: 11:00 (אולם קריגר) ארה"ב  2014 בימוי: דין דבלויס שחקנים: ג'יי ברושל ג'רארד באטלר קרייג פרגוסון אמריקה פררה קייט בלאנשט ג'ונה היל קריסטין וויג קית' הרינגטון לפרטים נוספים
יום שבת, 30/08/2014
מטוסים 2: לוחמי האש

מטוסים 2: לוחמי האש

הקרנה: 11:00 (אולם קריגר) ארה"ב  2014 בימוי: רוברטס גאנווי לפרטים נוספים
יום רביעי, 03/09/2014
שלישי ברביעי - צ'אנס אחרון

שלישי ברביעי - צ'אנס אחרון

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט)    צ'אנס אחרוןONE CHANCE בריטניה 2013בימוי: דיוויד פרנקלDir.: David Frenkelשחקנים: ג'יימס קורדן, ג'מימה רופר, ג'ולי...
לפרטים נוספים
יום רביעי, 17/09/2014
גונבי האופניים

גונבי האופניים

הקרנה: 11:00 (אולם הסינמטק 1) איטליה  1948 בימוי: ויטוריו דה סיקה שחקנים: למברטו מג'וראני, אנצו סטאיולה לפרטים נוספים
יום רביעי, 01/10/2014
רק ג'יגולו

רק ג'יגולו

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) ארה"ב  2013 בימוי: ג'ון טורטורו שחקנים: ג'ון טורטורו וודי אלן ונסה פאראדיי סופיה ורגרה שרון סטון לפרטים נוספים
יום רביעי, 29/10/2014
שלישי ברביעי - המפקח הכללי (ארה"ב 1949)

שלישי ברביעי - המפקח הכללי (ארה"ב 1949)

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט)     המפקח הכללי (ארה"ב 1949)The Inspector Generalבימוי: הנרי קוסטרמשחק: דני קיי, ולטר סלזאק, ברברה בטס, אלסה...
לפרטים נוספים
יום רביעי, 12/11/2014
מפריח היונים

מפריח היונים

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) ישראל  2013 בימוי: נסים דיין שחקנים: יסמין עיון, תאופיק ברהום, אורי גבריאל לפרטים נוספים
יום רביעי, 19/11/2014
סידהארטה

סידהארטה

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) קנדה/הודו  2013 בימוי: ריצ'י מהטה שחקנים: ראג'ש טאילנג לפרטים נוספים
יום רביעי, 10/12/2014
שף

שף

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) ארה"ב  2014 בימוי: ג'ון פבראו לפרטים נוספים
יום רביעי, 31/12/2014
פילומנה

פילומנה

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) בריטניה  2013 בימוי: סטיבן פרירס לפרטים נוספים
יום רביעי, 14/01/2015
לאנצ' בוקס

לאנצ' בוקס

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) הודו  2013 בימוי: ריטש בטרה שחקנים: ג'ון פבראו, רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון, דסטין הופמן לפרטים נוספים
יום רביעי, 28/01/2015
בן יחיד

בן יחיד

הקרנה: 11:00 (אולם רפפורט) רומניה  2013 בימוי: קאלין פטר נצר שחקנים: לומינטה גיאורגיו, בוגדן דומיטראצ'ה, נטשה ראב, אילינקה גויה, פלורין זמפירסקו, ולאד איבאנוב לפרטים נוספים